من پیش از تو ?

کتاب صوتی «من پیش از تو» نوشته‌ جوجو مویز ( -۱۹۶۹) روزنامه‌نگار و رمان‌نویس انگلیسی است. مویز پیش از آغاز به رمان‌نویسی شغل‌های متعددی را تجربه کرده است. مدتی به عنوان کنترل‌چی تاکسی، بازه‌ای به عنوان تایپیست خط بریل برای نابینایان و مدتی به عنوان نویسنده بروشورهای کلوپ ۱۸-۳۰، کلوپی مسافرتی برای افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله، مشغول به کار بود.

به عقیده مویز تجاربی که از شغل‌های خرد و ریزش به دست آورده تأثیر زیادی در شکل‌گیری داستان‌هایش داشته است. «من احساس می‌کنم زندگی‌های بسیاری را تجربه کرده‌ام. وقتی تا دیروقت در یک شرکت تاکسی‌رانی کار می‌کنی و یا در یک بار کار می‌کنی، در خصوص طبیعت انسانی چیزهای بسیار بسیار زیادی یاد می‌گیری.»

داستان کتاب «من پیش از تو» درباره‌ی لوئیسا کلارک، دختری بیست و شش ساله از طبقه کارگر جامعه است که به همراه خانواده اش زندگی می‌کند. زندگی یکنواخت و فاقد بلند پروازی او مدام تحت الشعاع موفقیت‌های خواهر کوچکترش، ترینا، قرار دارد تا این که یک روز صبح شغل هفت ساله اش در کافه محلی را از دست می‌دهد. او به ناچار به مرکز کاریابی مراجعه می‌کند و با توجه به مهارت‌های اندکش، شغلی منحصر به فرد به او پیشنهاد می‌شود.

۱۵,۰۰۰ ریال – خرید